Změna | PROPLAN® 
×
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
×
.

Jsme rádi, že využíváte výhody našeho věrnostního programu PRO PLAN®. Změna je ale život! Z důvodu dramatického zvýšení nákladů na provoz našeho věrnostního programu a při příležitosti uvedení nových atraktivnějších obalů na trh jsme se rozhodli, že od 1. 1. 2023 již budou součástí programu 4+1 pouze větší balení - vybraná malá balení budou z programu vyřazena. Počty nákupu malých balení krmiva potřebné k získání krmiva zdarma v poměru 4+1, na které máte dle současných pravidel nárok, budete mít určitě čas dosbírat. U svých prodejců je potřeba uplatnit nárok na toto krmivo zdarma do konce roku 2022. 

S novým rokem 2023 pak odstartujeme nové sbírání bodů již k velkým balením. Seznam všech produktů, které budou součástí našeho aktualizovaného PRO PLAN® programu od 1.1. 2023 najdete ke stažení níže.

Velmi nás těší, že Vašemu mazlíčkovi krmivo PRO PLAN® chutná a vážíme si vaší důvěry v nás a v naše produkty. Pokud jste si dosud malá balení oblíbili a i nadále je budete chtít nakupovat, žádný problém! U vašeho preferovaného prodejce najdete vždy široký výběr našich krmiv i jednotlivých balení, častokrát i ve zvýhodněných akcích. Jen ho navštěvujte pravidelně!

Děkujeme za pochopení a přejeme krásné dny s vašimi mazlíčky!


Váš PRO PLAN tým
 
Soubory ke stažení:
Sortiment PRO PLAN® programu platný od 1.1. 2023

KONTAKTUJTE
NÁS
Bezplatná linka: 800 135 135
V pracovních dnech v době 8.00–16.00 (11.30–13.00 polední pauza)
Poštou na adresu:
Nestlé Česko s.r.o.
Servis pro spotřebitele
Mezi Vodami 31
143 00 Praha 4